O nas

banner-1600×678

Kim jesteśmy?

Marka Supergroszek należy do eN22 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Oferujemy naszym Klientom wysokoenergetyczny kamienny węgiel opałowy (węgiel zgodny z Polską Normą PN-82 G-97002) pozyskany bezpośrednio w miejscach jego wydobycia. Nasz węgiel spełnia wymogi stawiane w ustawie antysmogowej nr XXXII/452/17 z dnia 23.01.2017 r.

Supergroszek jest odpowiedzią na potrzeby rynku. To nowy produkt węglowy dawniej znany jako ekogroszek teraz to groszek III dla wymagających użytkowników.

Supergroszek cieszy się ogromną popularnością dzięki swoim polepszonym parametrom – wysoka wartość opałowa, niska wilgotność, mało popiołu oraz siarki. To atuty Naszego produktu. Przede wszystkim to produkt Polski. Dopełniamy wszelkich starań by był dostępny od ręki.

Oferujemy opał o najwyższej jakości, którego wykorzystanie minimalizuje zanieczyszczenia emitowane w trakcie procesu spalania. Duży asortyment, dbałość o jakość produktów które oferujemy, skrupulatna i systematyczna kontrola procesów technologicznych powodują ciągły wzrost liczby zadowolonych Klientów.

Jako firma na tle innych wyróżniamy się spersonalizowanym podejściem do Klienta. Nasi pracownicy to zespół który wsłuchuje się w potrzeby odbiorców, posiada doświadczenie i wiedzę, którą stale podnosi i uzupełnia biorąc czynny udział w kursach i szkoleniach, doskonale orientując się w bieżących tendencjach rynkowych.

Supergroszek polecamy także odbiorcom instytucjonalnym, zużywającym opał na własne potrzeby jak również składom węgla oferującym go do dalszej sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Infolinia: +48 664 93 00 93
Email: sklep@supergroszek.pl

Punkt sprzedaży:
ul. Słowackiego 95, 32-400 Myślenice
Pon. – Pt.: 8:00 – 17:00
Sobota: 8:00 – 14:00

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.